| Valeennavoleena65 a întrebat:

Buna TPU! Azi vreau să comand un telefon şi se numeşte ihunt S20 Plus, faza e că am citit câteva recenzii proaste despre el iar acum sunt confuză.
E cineva pe aici care a avut aceeaşi marcă sau are, dacă da e bun sau e de aruncat la gunoi?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cam este gunoi, are specificatii varza. Este decat 3G, frecventa procesor 1. 3GHz (o mizerie), procesor Spreadtrum SC7731E (n.am auzit in viata mea de el desi sunt informat si stiu cu ce se mananca partea hardware, o mizerie si asta ce sa mai...), memoria RAM 2GB (ohooo, n.am mai vazut un telefon cu 2GB RAM de cand eram in generala, acum fiind a 12-a, deci mizerie), camerele foto sunt slabe in comparatie cu ce se afla pe piata la preturi nu scumpe... overall e gunoi telefonul. E bun de luat pentru bunicul ala care il foloseste doar pentru apeluri iar acasa putina navigare pe internet fiind musai conectat la wifi.