| IonelaDY a întrebat:

Bună TPU, când vreau să descarc ceva, o imagine sau un joc de pe net, chestia aia mică de sus care arată ce descarci, e în partea dreaptă în loc să fie în partea stângă, întrebarea mea este ce să fac să o mut înapoi în partea stângă? Cum să o mut înapoi? Din cauza asta imaginile mi se văd mici. Răspundeţi vă rog

2 răspunsuri:
| alltoowell a răspuns:

Dai click dreapta pe toolbar si dai pe customize iar apoi muti cu mouse-ul din dreapta spre stanga. Sper ca te-am ajutat happy!

| IonelaDY explică (pentru alltoowell):

Mulţumesc pentru răspuns, dar problema mea e la telefon nu la calculator.