| Spawner007 a întrebat:

Bună TPU!

Care este pentru voi,, cel mai cel,, telefon?

11 răspunsuri:
| MelissaJohns a răspuns:

Samsung galaxy s3
eu am Samsung galaxy chat, si sunt foarte multumita de el happy

| WaveBest99 a răspuns:

Samsung Galaxy S4 happy Il are unchiul meu si e bestial! ( E luat din america )

| simina96 a răspuns:

Buna! Eu prefer Samsung Galaxy S4.Dar si Samsung Galaxy S2 ii super ok, il am si sunt foarte incantata de el.

| Azµre a răspuns:

Cel mai cel telefon este cel mai simplu și cel mai ieftin!
Telefonul a fost creat pentru a vorbi!
TELEFÓN, telefoane, s. n. 1. Telecomunicație în care se realizează convorbiri la distanță prin mijlocirea undelor electromagnetice propagate de-a lungul unor fire; ansamblul instalațiilor necesare pentru acest scop. 2. Aparat prevăzut cu un transmițător și un receptor și care, legat de o instalație telefonică centrală, permite convorbiri la distanță. ♦

| xStefiy a răspuns:

Samsung galaxy S4

| davidtm a răspuns:

Buna,la perfomante e galaxy s4.
iar pentru tineri, iphone 5.
pentru ca e foarte usor de umblat in iphone 5.e mic de buzunar, design frumos.
sti cum se zice in ziua de azi, ai iphone, nimeni nu mai e ca tine!
Funda?

| ReusxD a răspuns:

Pentru mine cel mai cel telefon e:
Samsung Galaxy S4, preferatul meu.

Baftă!

| 0Claudita0 a răspuns:

IPhone

| nyteshade1797 a răspuns:

Nokia 1100

| Zoey112 a răspuns:

Samsung galaxy s4