| Constantyn_Gaby_1998 a întrebat:

Buna TPU care telefon e mai bun dintre utok q50 sau prestigio pap 5504?
Funda happy

Răspuns Câştigător
| AirănMeidăn a răspuns:

Eu as alege Prestigio.

6 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Prestigio MultiPhone 5504 deoarece acumulatorul ţine mai mult; în rest telefoanele sunt identice ca şi performanţe tehnice.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.cel.ro/......xcm/190612

Toate cele bune.

Răspuns utilizator avertizat
| AlexElektro1987 a răspuns:

Niciunul nu este bun. Mai bine ia-ti un Htc Desire 310 la pretul asta sau mai pune inca un milion si ia-ti un Htc Desire 320

| Constantyn_Gaby_1998 explică (pentru AlexElektro1987):

Eu ziceam ca prestigio 5504 e mai bun si de calitate.

| Constantyn_Gaby_1998 explică (pentru AlexElektro1987):

Htc-urile sunt de ****.

| AlexElektro1987 a răspuns (pentru Constantyn_Gaby_1998):

So crezi tu. Htc-urile si Lg-urile sunt cele mai bune telefoane, mai ales din punct de vedere al performantei si a duratei de viata.