| Necunoscut123456789 a întrebat:

Cat costa Samsung galaxy note 2 la liber in magazinele Orange, Vodafone sau Cosmote? Sau de unde pot sa il iau a pretul cel mai ieftin nou? Funda! Multumesc!

1 răspuns:
| CosmoteRomania a răspuns:

Salutare! Te invitam in magazinele COSMOTE sau Germanos pentru a vedea ofertele la telefoanele mobile. Telefonul Samsung Galaxy Note 2 este la pretul de 1699 lei cu abonamentul Cosmote Free L. In plus, daca te abonezi pana la data de 31 ianuarie 2014, abonamentul Cosmote Free L il primesti la pretul special de 15 euro!
Afla mai multe pe http://www.dubleazamagia.ro/abonamente.html