| Pufoshenia a întrebat:

Buna Tpu.Cat de bun vi se pare telefonul Alcatel one touch 918 hello kitty? Am cautat pe internet erau oameni care spuneau ca merge foarte greu toch-screenul alti ca merita banii si sunt idecisa.As vrea multe pareri. Funda

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

La 100 de euro ( la liber ) este un telefon acceptabil ( chiar bunicel )!

Vezi specificaţiile tehnice la linkul :
https://www.orange.ro/......ello-kitty

| CosminC86 a răspuns:

Salut! O prietena de-a mea are telefonul respectiv si e multumita de el.

| poateEU a răspuns:

Porcaria aia!?
in primul rand e de prost gust, in al doilea rand nu este nici bun telefonul in sine