| ngabyn a întrebat:

Buna TPU.
ce ar trebui sa fac daca imi da eroare cand incerc sa trimit mai multe poze pe whatsapp?
mai exact imi spune: "memorie insuficienta, incercati mai tarziu".
am incercat sa il dezinstalez si sa il instalez din nou si imi spune la fel, sau sa il iau de pe site-ul whatsapp.
si vreau sa mai mentionez ca am Samsung galaxy s2 plus si card de 16GB si am destula memorie si pe telefon si pe card.
Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| Darius392 a răspuns:

E vreun bug de-al telefonului, mi s-a intamplat si mie sa imi dea o eroare la instalarea unui joc, chiar daca aveam memorie.
Ca sa rezolvi problema, intra in setari si dai la revenirea setarilor din fabrica, doar asa poti, dar vezi ca o ti se stearga tot de pe telefon, mai bine le salvezi pe card sau ceva.
Sper ca te-am ajutat. Funda?

| ngabyn explică (pentru Darius392):

Multumesc, am sa incerc sa vad daca merge si asa, dar ar putea fi si din cauza ca am peste 100 de contacte pe whatsapp?

| Joker11 a răspuns:

E vreun bug de-al telefonului, mi s-a intamplat si mie sa imi dea o eroare la instalarea unui joc, chiar daca aveam memorie.
Ca sa rezolvi problema, intra in setari si dai la revenirea setarilor din fabrica, doar asa poti, dar vezi ca o ti se stearga tot de pe telefon, mai bine le salvezi pe card sau ceva.

| Jipa95 a răspuns (pentru Joker11):

Bug la telefon? Hai ca asta chiar ca nu am mai auzit-o vreodata laughing))))))) Prietene, programele dau bug, telefoanele sunt telefoane! laughing))))))))))