| M03 a întrebat:

Buna TPU.ce imi puteti zice si mie despre iphone 3g? este un telefon bun? cum se prezinta dupa parerea voastra? camera face bine pozele? va multumesc:*:*

Răspuns Câştigător
| CityOfSatan a răspuns:

Nu are rost sa iti iei Iphone.80% din calitatile telefonului stau in numele si calitatea brand-ului, dar sunt scumpe, multe aplicatii trebuiesc platite, bateria slaba, nu prea are rost! Te poti orienta spre telefoane cu sistem Android mai ieftine sau la acelasi pret cu mai multe facilitati!

2 răspunsuri:
| valentino52 a răspuns:

3g-ul este un model foarte invechit si sistemul de operare de pe el poate fi maxim ios 4.2.1. Majoritatea aplicatiilor care le poti instala pe telefon inclusiv facebook skype etc cer minim iOS 5. Ultimul aparut este iOS 6 deci nu prea are rost sa iti iei 3g pentru ca se misca greu si nu poti instala foarte multe pe el din cauza procesorului depasit.

| M03 explică:

Va multumesc.:*va apreciez parerea