| simo102 a întrebat:

ce inseamna daca suni pe cineva si intra casuta vocala spunsnd: ati apelat numarul 07__________ daca vreti puteti lasa un mesaj dupa semnal.inseamna ca are telefonul inchis sau ca nu este langa telefon?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Inseamna ca telefonul este inchis sau nu este in zona de acoperire. Daca suna de 4-5 ori si apoi intra casuta inseamna ca nu raspunde sau nu este langa telefon.

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu are semnal sau este închis!
Pa, pa.

| micutzafinetze a răspuns:

Nu are semnal ori este inchis ori vorbeste la telefon ori iti da ocupat

| simo102 explică:

Va multumesc pentru raspunsuri

| geani444 a răspuns:

Nu are semnal sau este inchis dar poate sa scoate casuta vocala si atunci o sa zic abonatul Vodafone nu poate fi contactat

| Dianna12 a răspuns:

Inseamna ca nu ti-a raspuns la apel, si ii poti lasa un mesaj vocal!