| Roarrrrr a întrebat:

Ce jocuri imi puteti recomanda pentru Samsung Galaxy Mini, android 2.2, desigur in afara de pou, cut the rope, angry birds, candy crush saga, where's my perry, temple run, sau alte jocuri pe care le cunoaste toata lumea. Nu trebuie sa fie neaparat de fete, dar nici cu masini laughing Multumescccc! :*

1 răspuns:
| FlaviusAPM a răspuns:

Truck on the run, Tennis 3D, Crazy speed: Beach moto racing, Carp fishing simulator, minecraft pe, Spartacus vs. zombies cam atat...