| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveți despre telefonul Samsung Galaxy Young? Bateria ține, este un telefon bun?
Mulțumesc anticipat
Fundă

3 răspunsuri:
| xxx8 a răspuns:

Salut.....pai telefoanele de la Samsung in general tin incarcate mult timp in rest ce sa zic este ok daca nu vrei ceva mai special oricum este un telefon bun adica de calitate deci nu o sa ai probleme cu el daca o sa til achizitionezi

| Alecs2014 a răspuns:

Buna! Stiu de la prieteni ca bateria tine relativ mult daca nu te joci intensiv pe el ( ca la orice telefeon de altfel)!
Sper ca ti-am fost de ajutor!

| Dinu_Teddy_1996 a răspuns:

E bun 8.5/10