| iuliaaaaaaaaaaaaaaaaa a întrebat:

ce parere aveti de Samsung galaxy s4? Merita sa-l iau? Urmeaza sa-l cumpar in aprox. 2 sap si nu stiu daca e o alegere buna.dar totusi big grin Si cei care aveti, vreau sa va intreb daca are camera buna de fata, face poza ok? O sa-mi tina?
Multumesc anticipat! big grin

7 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Nu, nu e o alegere buna!
Mai bine ar fi un LG G2 in bani astea...

| Jipa95 a răspuns:

Este un telefon foarte bun, personal il detin iar pozele, filmarile, aplicatiile, merg foarte ok. Asa ca sa-ti faci o idee ce claritate are camera de filmat : https://www.youtube.com/watch?v=CwsQyOoy9GY

| RaduTN a răspuns:

Este un telefon foarte bun, cumpara-l cu incredere.Are camera destul de buna si cea principala si cea secundara. Poti sa te joci ultimele jocuri aparute fara nici o problema.

| MihaelaCarbunaru a răspuns:

Da merita sa il cumperi, mai ales acesta care arata bestial http://bit.ly/1zrpB4B

| AtomiculXXX a răspuns:

Este ok tel... si e bun si pentru selfie

| AlecsPAD a răspuns:

Acum cateva luni mi-am cumparat si eu galaxy s4 black edition. Sunt foarte multumit de el, merge perfect, nu se blocheaza etc. Camera de fata este relativ buna in comparatie cu celelalte modele anterioare. Bateria lasa putin de dorit ca la orice smartphone nou. Merita fiecare banut pe el. Are o gramada de functii (air and motion gesture, voice commands). Are multe moduri in care poti sa faci poze (sound&shot, sports si multe altele).
Eu zic ca merita, acum dupa buzunarul tau...
O zi buna!

| Vlad_Bogdan_1996 a răspuns:

E foarte bun. Eu l-am cumpărat acum o lună și e bun la orice la jocuri etc. Camera e foarte tare de 13 MP mai ales blițul care e super puternic mai tare ca o lanterna.