| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de windows 10 pe mobil instalat din aplicatia windows insider? As vrea sa imi instalez pe lumia 630 dar inca nu sunt sigura. Vreau mai multe detalii.

2 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Va sfatuiesc sa ramaneti pe sistemul de operare asa cum este fabricat smartphone-ul dvs.la Microsoft Windows Phone 8.1! Atat este potrivit cu telefonul dvs! Nici sa nu va ganditi sa va schimbati sistemul de operare in windows 10 pentru va vrea probleme!

| CIoniix a răspuns:

Ramai la windows-ul actual deoarece daca o sa instalezi 10 s-ar putea sa ramai fara memorie pe dispozitiv, sa intampini probleme sau sa nu mai poti reveni la window-ul anterior ceea ce este rau.