| Jameson a întrebat:

Ce parere aveti despre iPhone? Se merita sa imi cumpar un iPhone 4s? sau ce alt telefon imi recomandati?

14 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Salut
Telefonul care se merită cel mai mult în ziua de azi este Samsung Galaxy S4.

Eu nu îţi recomand iPhone, de ce?
Un prieten apropiat are şi nu e mulţumit de loc de el.
Dacă vrei să faci o alegere eu te sfătuiesc să îţi achiziţionezi un S4 sau S3, S2. Orice legat de Samsung.

O zi bună!

| stlucian a răspuns:

Samsung S4! sau un HTC

| LTAA a răspuns:

Parca mai bun un Samsung Galaxy S3, nu?

| Jameson explică:

Va multumesc pentru raspunsuri, momentan am in proba un iPhone 3 gs, si ce zic, am o parere buna, si acum am de gand sa imi iau un tel si ma gandeam la iPhone 4s. Va multumesc pentru sugestii. Cred ca o sa ma orietez catre un Samsung s3.

| SorinTudor a răspuns:

Eu am 5C si pot zice ca sunt telefoane destul de OK este al doilea Iphone pe care-l am dupa iphone 5 si sunt super bune mai ales camera este exceptionala

| UNEXPERTINCEPATOR a răspuns:

Hmm iphone 4s este o alegere buna eu am un iphone 4 si sunt extrem de multumit de el +ca iphone 4s are procesor mai bun camera mai buna ecran mai bun eu l-as cumpara in concluzie iphone 4s este un telefon bun inteligent eficient facut din fateriale de calitate superioare fata de celelalte telefoane este un device frumos si eu zic sa ti-l iei ca nu ai sa regreti iti garantez eu de iphone-ul meu 4 inca nu m-am plictisit si-l detin de ceva vreme succes.Alt telefon eu iti mai recomand galaxy s3 este un telefon mai bun ca iphone dar facut din plastic

| RB26DETT a răspuns (pentru UNEXPERTINCEPATOR):

Sony xperia M2 bate iphone-ul 5 chiarwinking procesor quad core de 1 sau 1.2 ghz nu mai stiu, adreno 305, 1 Gb RAM ddr3 si android 4.4.2winking fata de 5 care are 1.3 dual core, 1 gb Ram si placa video powerVR sgx... destul de slaba + ca Sony are un design aparte, mult mai atragator, costa 1200 RON! mai ieftin decat iphone 4s! Ecran mai mare, mult mai bun decat 4S, am facut marea greseala de a-mi lua xperia M acum ceva timp cand costa 1200 RON si acum a aparut M2 la acelasi pret in timp ce pretul telefonului meu s-a injumatatit O.o dar oricum nu regret nimic happy

| Nєó a răspuns:

Nu ţi-aş recomanda să îţi cumperi iPhone 4s. Sunt nişte telefoane fabricate cu piese proaste.
Îţi recomand cu căldură Samsung Galaxy S2 care este mai bun ca iPhone din toate punctele de vedere.

| Mario502 a răspuns (pentru Nєó):

Mai bine Samsung galaxy S3... e mai bun...

| viorel6122 a răspuns:

Pe gsm arena poti sa faci o comparatie intre iphone si orice alt telefon.Parerea mea la iphone, 60 la suta din pret reprezinta brandul.Ti-as recomanda Huawei ascend p6 fa o comparatie.
http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=4212&idPhone2=5467
Vezi procesor, ram, cmere, si mai indeosebi pret.

| Ovidiuo a răspuns:

Da este un telefon foarte bun.De la iPhone, 4s-ul imi place cel mai mult ca model.5S este o bucata de plastic. tongue :3 Oricum este cel mai gandit fiind ultima schita facuta de acela care a murit :3

| Mario502 a răspuns:

Daca vrei sa iti cumperi Iphone 4s...sa ai grija de el pentru ca este foarte sensibil, daca l-ai scapat odata e deja distrus
Ti-as recomanda Samsunt galaxy S3, e foarte bun
Pa, pa... sper ca ti-am fost de ajutor

| Andradaser a răspuns:

Nu stiu ce sa zic de iPhone. n-are bluetooth, si camera e de 5 mp, eu am Lg optimus G, cu camera de 13.1. Sunt multumita de el, se misca bine, si e putin mai iefitin ca Iphone-ul.

| deea123450 a răspuns:

Buna! Nu prea ti-as recomanada iPhone 4s deoarece cum spune Mario502 este sensibil si nu ai asa de multe variante ca pe alte telefoane cum ar fi nu poti sa trimiti MMS-uri din cate am inteles. Sper sa iti fiu de ajutor.Zi buna!