| GeorgeMih0 a întrebat:

Ce parere aveti despre SAMSUNG Galaxy Grand Neo Duos I9060? Se merita cumparat?

6 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Nu.

| gelu1970 a răspuns:

Pentru un telefon in care sa folosesti aplicatii de baza e ok.
ca si consola pentru jocuri sau "tv" e deja prea mult. e un terminal bun pentru un uz normal.

| Zedge a răspuns:

Daca asta este cel mai bun in bugetul tau da, eu unul nu l-as lua e slabut, dar zi mai bine ce buget ai sa iti recomand mai bune daca sunt!

| Adrian_Paraschiv_1993 a răspuns:

Da, daca nu esti pretentios cu pozele si alte aplicatii!

| GeorgeMih0 explică (pentru Adrian_Paraschiv_1993):

Costa 6oo lei, iar un s3 costa 750 lei, merita mai mult un s3 atunci?

| GeorgeMih0 explică:

Mulțumesc frumos pentru răspunsuri. O să aleg un S3 atunci!