| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre Samsung Galaxy y duos? Mi-l recomandati?

3 răspunsuri:
| davidtm a răspuns:

Daca atatia bani ai, si il placi.
nu mai cere parerea altora.
noi putem sa spunem ca ne place.
iar tie nu-ti place.
la design ii dau nota 10.
are 2 ani vechime, dar asta nu conteaza.
are ecran de 3 inch.e mic.
si are un procesor de 800,
ce inseamna procesor? procesorul e un fel de creier dar e pentru telefoane.
e destul de bun procesorul.
totusi cati bani ai fi disponibila sa dai pe un telefon?

| maryusmono a răspuns:

M-am uitat peste caracteristici si pare un telefon destul de bun pentru pretul respectiv.

Totusi cei mai in masura sa iti spuna avantajele si defectele sunt cei care il folosesc deja asa ca iti recomand sa arunci o privire aici: http://bit.ly/18obh2Q in josul paginii peste parerile celor care au cumparat deja.

| JUST44FUN a răspuns:

Daca tie iti place nu te opreste nimeni sa il ei dar parerea mea ii ca nu merta eu iti recomand http://www.likeit.ro/telefoane-mobile/samsung/sams7562blk/