| CL0UD a întrebat:

Ce parere aveti despre telefonul Samsung Galaxy s3 Neo? Apropo, voi ce aplicatii si jocuri aveti pe telefon? Multumesc anticipat pentru raspuns!winking

Răspuns Câştigător
| miTzuliK93 a răspuns:

Din curiozitate m-am uitat si eu pe proprietatile lui. Pare dragut pentru cei cu un buget modest.

http://www.phonearena.com/phones/Samsung-Galaxy-S3-Neo_id8584

Eu unul ti-l recomand. Camera de 8, cea din fata de 1.9, Quad Core, 1.5 GB RAM, Dual-SIM. :D

2 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Asphalt 8,
Car Parking Game 3D,
Hill Climb Racing,
Nitro Nation,
Subway Surfers,
Temple Run 1/2,
Jetpack Joyride,
Minion Rush,
Angry Gran Run,
Angry Birds,
Bad Piggies (si in general, toate jocurile de la Rovio),
Dumb Ways To Die,
Fruit Ninja,
Head Soccer,
Fifa 14,
Slice it!
Slido,
Fruit Ninja,
Smash Hit,
Frisbee Forever,
2048,
Logo Quiz,
Plants vs. Zombies 2,
Make it Rain: Love Of Money.

| Tomoiagă_Răzvan_1997 a răspuns:

S3 Neo este un S3 un pic mai slab. Dupa parerea mea, ori iti iei S3 Full, ori altceva.