| aureljeo a întrebat:

ce parere aveti despre telefonul Samsung xcover 2,
as dori sa il achizitionez si ce review am citit pana acum sunt foare multumit de ele. iar daca aveti alta optiune sunt deschis (dispun de 1.200 ron in momentul actual)

Răspuns Câştigător
| Mario1999 a răspuns:

Telefonul este OK. Daca iti cumperi telefon la liber te mai poti gandi si la un Samsung Galaxy S III mini. Este putin mai ieftin si putin mai performant. Aici depinde de gusturile tale si de care iti place mai mult din punct de vedere estetic.