| Vlad_Vladutz_1994 a întrebat:

Buna TPU.Ce sa aleg intre iphone 4s, lenono p70, Lenovo s856. Si de ce sa-l iau pe...x.

9 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Lenovo P70 deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......ompare.php

Toate cele bune!

| Gonrax a răspuns:

Lenovo P70 e cel mai bun.
De ce?
- are 5, 0 inch (nici prea mare, nici prea mic | Lenovo s856 are 5, 5 | iPhone-ul are 3, 5
- camera pe spate 13 megapixeli, celalat Lenovo are 8, iPhone are 8
- camera pe fata 5 megapixeli, celalt Lenovo 1, 6, iPhone 0, 3
- octa-core (8 nuclee) x 1, 7 MHz, celalat Lenovo are quad core (4) x 1, 2 MHz, iPhone dual-core (2) x 0, 8 MHz
- baterie de 4000 mAh, celalalt Lenovo 2500, iPhone 1430
Si Lenovourile au oricum rezolutia mai mare ca iPhone 4S, si sunt mai noi.

| AdrienWH a răspuns:

Alege orice in afara de iphone 4s. Cele 2 Lenovo sunt mai bune. Iphone 4s e prea vechi

| Chiriac_Robert_2000 a răspuns:

Exclude Iphone 4s, astea 2 de la Lenovo sunt mult mai smechere fata de iphone uite si o comparatie intre cele 3 http://www.gsmarena.com/......mpare.php3 Lenovo P70 e cel mai bun din multe puncte de vedere, baterie, camera, procesor etc. Eu zic sa alegi P70

| Chiriac_Robert_2000 a răspuns:

Si un clasament: 1) Lenovo P70, 2) Lenovo S856, 3) Iphone 4S.

| Vlad_Vladutz_1994 explică:

Hai frate ce intrebare am pus eu ce raspuns imi dai tu, daca nu sti numai trimite

| Vlad_Vladutz_1994 explică:

Credeti ca Lenovo este o marca serioasa? Ca nu am avut niciodata si stau cu teama sa nu apara interferente neplacute.

| Mp3Fustangiu a răspuns:

Intra pe www.voovu.net este un concurs online si poti castiga ce vrei dara tragere la sorti