| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU happy!
Ce spuneti de telefonul Alcatel One Touch Idol? Vreau sa imi cumpar unul de la Orange..am vazut ca face poze destul de bune si videoclipuri ok...aspectul telefonului imi place foarte mult dar nu stiu ce sa fac.voi ce ziceti?

3 răspunsuri:
| mirceapeiaaa a răspuns:

Rea parere, un prieten a avut one touch si era foarte slab nu merge nici subway surf si cam toate aplicatile se sacadau.Mai bine un Samsung sau HTC

| Dumy99 a răspuns:

Eu am Alcatel OT si imi merge foarte bine.Imi merge si subway surf, si toate aplicatiile. E un telefon bun happy

| piciu25 a răspuns:

Pare un telefon dragut. cat te costa?