| ionutz2000 a întrebat:

Buna TPU.Ce telefon bun pot sa-mi iau cu maxim 5 milioane? Vreau sa faca poze bune, sa tina bateria minim 1 zi jumate,sa fie rezistent, sa imi mearga majoritatea aplicatiilor si sa arate bine. FUNDA!

17 răspunsuri:
| MskDesign a răspuns:

Telefoane sunt destule si nu iti mai dau exemple, caci deja ai destule.Ce vreau sa adaug, este faptul ca bateria durreaza in functie de cum este ingrijita.Majoritatea nu inteleg faptul de a nu folosi smartphone-ul in timp ce este pus la incarcat. Dupa ce folosesc o sumedenie de aplicatii, de cele mai multe ori le lasa deschise, ceea ce consuma foarte mult din baterie.Din cand in cand, macar o data pe luna, bateria trebuie descarcata complet si incarcata cu smartphone-ul inchis.

| ionutz2000 explică (pentru MskDesign):

Mersi de sfat.Sunt atatea telefoane care arata bine si au specificatii bune si n-am idee ce sa aleg laughing). Merita sa iau ceva no-name dar cu specificatii mai bune sau ceva gen Samsung, LG etc cu specificatii mai proaste?

| MskDesign a răspuns (pentru ionutz2000):

Eu am 2 smartphone-uri mediacom de care sunt foarte multumit. Unul dintre ele costa 200 de euro la ora actuala si are camera principala de 13 megapixeli si cea frontala de 5, procesor quadcore.I-am facut root si merge la fel de bine.Este o marca italiana si nu cred ca mai este cazul sa ne uitam la nume ci la hardware.Marci precum LG, Samsung, Apple sau HTC au piesele made in China.

| HumaMihai23 a răspuns (pentru ionutz2000):

Nu se merita sa iei ceva cu specificatii bune si un pret de nimic, pentru ca nu o sa te tina prea mult. Ex un coleg si-a luat Orange Nivo, ieftin in comparatie cu Samsung si aceleasi specificatii, dar nu l-a dus nici macar un an.

| KLiNK a răspuns:

Salut. Iti recomand Karbonn Sparkle V: http://www.emag.ro/......DZC9BMBBM/
Face parte din programul Android ONE. Adica are Android nativ si isi va face update timp de 2 ani la cele mai noi versiuni de Android. Update-urile vin direct de la Google. Deci este un fel de Google Nexus la pret sub 100 de euro.
Daca nu iti place poti alege si Evolio M5: http://www.emag.ro/......D0YYRMBBM/
Il are un prieten si este foarte multumit de el.
Sau Allview V1 Viper i: http://www.emag.ro/......DRVVLBBBM/
Toate telefoanele sunt la oferta.

| looredanaa93 a răspuns:

Vezi Aici http://dshop.cabanova.com/telefoane-ieftine.html
Sunt foarte bune, vei fi multumit

Sper sa iti placa

| HumaMihai23 a răspuns:

S3 mini. Sunt foarte multumit de el: http://bit.ly/1LNBKre - blue
http://bit.ly/1RGRFJA - alb

| Mihnea-Stefan_Chiose_1992 a răspuns:

Allview p6 quad, eu am acest telefon de un an si e in stare foarte buna si nu mi s-a blocat vreodata

| Mihnea-Stefan_Chiose_1992 a răspuns:

Voiam sa spun p5

| Mihnea-Stefan_Chiose_1992 a răspuns:

Allview p5 quad, eu am acest telefon de un an si e in stare foarte buna si nu mi s-a blocat vreodata

| blablablaa123456789 a răspuns:

Dupa parerea mea 5 milioane este cam putin
dar intra pe eMAG sau alte siteuri de electronice Si cauta

| ionutz2000 explică (pentru blablablaa123456789):

Am cautat si sunt destule, dar vreau sa vad si ce imi recomanda altii, pentru ca nu ma prea pricep :d

| ionut2000000 a răspuns (pentru ionutz2000):

Alwiew p5 sau p6 life dual sim uita-te pe eMAG ca costa 4 milioane, respectiv 5 milioane si 10 lei -sunt la reduceri, sunt bune si au caracterisstici foarte bune pentru pretul lor