| Ađřıαηηα a întrebat:

Ce telefon de maxim 6 milioane dar care sa fie bun si rezistent pot sa-mi cumpar? M-am gandit intr-un timp sa-mi iau iphone 4s la mana a doua dar dupa m-am razgandit, as vrea unul nou dar mai mare...

10 răspunsuri:
| Aylee a răspuns:

Zic sa mai strangi 2 milioane si sa iti iei un Galaxy S3 Neo, ma umblat pe el si mi se pare super.

| Ađřıαηηα explică (pentru Aylee):

Nu ma pricep sa strang bani si fac pariu ca daca mai astept ii cheltui si pe astia.laughing

| Aylee a răspuns (pentru Ađřıαηηα):

laughing de 6 milioane nu cred ca gasesti un telefon destul de ok. Doar la mana a doua.

| Ađřıαηηα explică (pentru Aylee):

Oricum, daca ar fi sa mai dispun de inca 2 milioane mi-as lua Lg G2 la mana a doua dar na...

| StefanCosmin a răspuns:

Unul fix ar fi perfectlaughing). Glumesc. Daca vrei iti pot da niste nume de telefoane: Samsung Galaxy SII, Allview A5 Quad/Smiley, LG Optimus, Iphone 4, Samsung Galaxy SIII Neo, Huawei, si cam atat stiu la pretul asta...

| ThinkDifferent a răspuns:

Cu 6 milioane ai putea cumpara un Galaxy S3

| TeoJoy a răspuns:

Eu am Nokia Lumia 520, e 400 de lei si merge super bine! E foarte rezistent, ruleaza foarte bine aplicatiile si arata frumos, simplu si elegant, cu o tenta de sofisticat. Eu il am de un an si nu am intampinat nici cea mai mica problema, la fel si fratele meu si un cativa prieteni, care l-au cumparat deoarece au vazut cat de bine imi merge mie. Recomand cu caldura. Chiar mi se pare un pret prea mic pentru cat de bun e de fapt, sincer. NU te lua dupa asta, mi-as fi permis si eu ceva mai scump. Nu-ti lua la mana a doua, nu se merita si poti da peste multi "tepari"

| Nicolas_Ravanelo_1993 a răspuns:

Allwiu p7 seon, eu il vand pe 6 mil

| Munteanu_Ciprian_1990 a răspuns:

Galaxy core prime de pe eMAG

| Andrei4567 a răspuns:

Xperia L, Samsung S2