| RaLuCa15Ralu a întrebat:

:* Ce telefon este cel mai bun din gama Apple iPhone? Întreb de curiozitate. happy
Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| ubox7007 a răspuns:

Pai tehnic iphone 6 plus urmat de iphone 6 urmat de 5s si asa mai departe big grin
Dar ip 6 + se cam indoaie, dar are stabilizator optic de imagine + baterie mare. Eu am ip6 si e ok.

7 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Momentan, cel mai performant este Apple iPhone 6 Plus (128GB) - vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......lopdjq.php

Oricum, în primăvara lui 2015 va apărea iPhone 6S, iar în toamnă va apărea iPhone 7 - vezi linkul :
http://www.yoda.ro/......-21mp.html

Toate cele bune.

| OnuOnulică a răspuns:

Cu siguranta iPhone 6 Plus! happy

| SweetMinion a răspuns:

IPhone 6 Plus

| zerro17 a răspuns:

Pentru mine 5s big grin

| ThinkDifferent a răspuns:

Pai cele scoase de anul acesta adică iPhone 6 și 6 plus. Dar la frumusețe aleg iPhone 5S.

| Sebe_Teodora_Lavinia_1994 a răspuns:

Nici unu iti spun eu! Cele mai bune telefoane sunt Sony x peria, au memoria mare, fac niste poze de calitate te tine bateria etc

| PapushikaAntonika a răspuns:

Iti sugerez iphone 6. Este super. Pozele ies bine, e rapid, netu e grozav si jocurile merg ff bine. In plus ai o varietate mare de carcase si huse din care poti alege. Ti-l recomand! Funda? :-D