| anonim_4396 a întrebat:

Ce telefon imi recomandati in intervalul de pret de 2.800 lei?

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Samsung

| GabiDumitrescu a răspuns:

Intervalul are doua limite. Ar fi fost interval daca ziceai "2000-2800," asa e LIMITA. Ca sa iti raspund si la intrebare, https://www.pcgarage.ro/......ght-black/

| RKBlue a răspuns:

Huawei

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Samsung s10 lite îl găsești la 1900 de lei.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iti recomand sa nu dai atatia bani pe un telefon. Din momentul in care il folosesti is pierde mare parte din valoare. Contrar altor opinii, as recomanda iPhone(se gasesc sub 2000 lei iPhone 8. X, poate si ma noi) pentru ca iOS-ul arata si functioneasa foarte bine. Ia o husa bina si de banii ramasi fa ceva mai util.

| Sekim a răspuns:

Salut
Depinde ce vrei de la telefonul ala. Eu am Xiaomi Note 8 Pro si sunt foarte multumit de el, nu am avut probleme cu el si cred ca e cel mai bun telefon la pretul lui. La 10 milioane iti ofera FaceID, amprenta, camera 64 mp, camera Wide. Mai bine vezi tu aici toate specificatiile si cum arata telefonul. Eu il am din noiembrie 2019 si pana acum nu am avut nici macar o singura problema.
Link : https://www.pcgarage.ro/......est-green/

See you;)

| Michaeel a răspuns:

Folosesc Huawei p9 Lite și merge perfect, nu am avut probleme cu el și îl am de aproape 4 ani. Și Samsung Samsung merge, dar în orice caz nu iPhone.

| Anonima163333 a răspuns:

Samsung a71-in jur de 1900 lei.

| IonutPetre12 a răspuns:

S10+

| krt0f1oR a răspuns:

P30, Xiaomi mi 10, p30 pro (nu Samsung deoarece au exynos si nu sunt eficiente cu mici exceptii cum ar s10 lite deși nu recomand Samsung), oneplus 8 daca găsești e foarte ok sau un iPhone xr.