| cristina10cris a întrebat:

Buna TPU ce telefon mi-ati recomanda la suma de 800-900 de lei?

8 răspunsuri:
| tonynegrui a răspuns:

Nokia c2310 :p cel mai bun; 0

| Cristianaaaaa a răspuns:

Samsung,sunt foarte bune, eu am galaxy mini si sunt foarte incantata.

| AlexAleex a răspuns:

Samsung galaxy.

| AlexAleex a răspuns:

Daca vrei mai aduna niste bani si asteapta pentru Black Firday.

| RbR a răspuns:

Depinde pentru ce il folosesti..eu folosesc mult telefonul pentru mesaje, apeluri si net..si am un Nokia C3-00.tastatura e minunata, bateria tine mult si pe internet se misca ok. avand mai multi bani te poti orienta tot pentru un telefon cu tastatura qwerty daca ai de scris multe smsuri, touchscreen daca vrei ecran mare, Nokia daca vrei sa te tina bateria..alegerea ta

Răspuns utilizator avertizat