| eliza7943 a întrebat:

ce telefon sa aleg dintre IPhone8plus sau IPhone XR...ce ma interesează cel mai mult este camera.
Helppp

11 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Eu zic sa îl alegi pe cel cu bateria mai mare pentru ca degeaba ai tu atâtea funcții dacă trebuie sa stai numai cu el in priza. Și toată lumea știe ca iPhone-urile sunt renumite pentru bateria lor de tot rasul.

| Illuminati2016 a răspuns:

Eu zic sa iti de banii aia un galaxy s9 la reducere si de restul o camera profesionista. Funda?

| Rotazi a răspuns:

Daca te intereseaza mai mult camera, ia-ti un aparat foto. Chiar si o "tabachera" (aparate compacte, de buzunar) tot e mai buna decat camera unui telefon.

Răspuns utilizator avertizat
| Mariu0699 a răspuns:

Daca vrei un telefon pentru camera, ia-ti Huawei P20 PRO fiindca are cea mai buna camera de pe piață. Te costa in jur de 2500-3000 lei
Iphone nu merita, dai prea multi bani aiurea. Si nu trebuie sa fii neaparat la moda cu cei care iau iphone.

| fluture12 a răspuns:

Nu iti strica banii pe iphone, nu merita.

| zozonexi a răspuns:

IPhone X.

| bogdancarla a răspuns:

Iphone xs