| notefree a răspuns:

X1 soul mini cu o baterie care nu te va lasa la greu
dar trebuie sa specific ca nu este un telefon pentru jocuri adica nu vei putea juca jocuri gen asphalt8

| TheTimeKiller a răspuns:

De ce doar Allview?
De ce nu un S3 neo? http://m.emag.ro/......D94VZBBBM/

Ai avantajul a 1.5 gb ram, 16 gb memorie+slot card, un ecran AMOLED de 4.7 inchi+cel mai mare avantaj pe care nu-l gasesti la Allview: seriozitate in privinta garantiei.

| andutzu2000 a răspuns:

Pai am facut o comparatie intre acestea si am ajuns la Allview X1 Soul Mini. Are specificatii bune doar ca nu are card SD.

| ionutz2000 explică (pentru andutzu2000):

Cred ca mai bine o sa iau p6 energy-u. E unu dintre putinele telefoane de la Allview care nu are un feedback asa negativ, in timp ce x1 soul mini cred ca e mai aiurea.Ai avut vreun telefon de la Allview, gen sa stii ca fac produse de calitate?

| andutzu2000 a răspuns:

Pai nu am avut, eu sunt din cei ce prefera Windows. Dar eu ti-am spus cel mai bun smartphone din cele enumerate mai sus.

| Hemera a răspuns:

Samsing-ul daca vrei sa te joci pe el cate ceva. Daca nu X1 Soul mini happy

| Hemera a răspuns (pentru Hemera):

Samsung* -scuze, sunt pe telefon