| Alexandraaa197272 a întrebat:

Ce telefon să imi iau: iPhone XR sau iPhone SE 2020? Care credeți că e mai bun? Care face poze mai faine? Chiar sunt indecisă...

3 răspunsuri:
| DoctorWh0 a răspuns:

Depinde.
XR-ul are ecranul mai bun + faceid. Camerele de pe spate sunt cam la fel, si bateria aparent tine 1.5 ore mai mult pe XS.
Insa SE 2020 are procesorul mai nou, deci este mai performant.

| Devil21 a răspuns:

Buna!
XR clar este mult mai bun din toate puntele de vedere si cu mult peste SE

| Flameplm a răspuns:

Iphone urile sunt overpriced rau, oricum, iph xr e muultt mai bun clar