| ЖAngelOfLoveЖ a întrebat:

Cine are Allview P5 telefon? Acolo merge sa downloadezi si sa joci Temple Run 2 si Subwaysurf? Ca eu pana acum am avut Samsung si ma contrazic cu tata ca el vrea Allview ca a mai vazut la cineva, dar eu m-am obisnuit cu Samsung.Iar un Samsung s3 e vreo 17 milioane...La Allview imi place cum are meniul, e ceva mai usor ca la Samsung, dar vreau niste pareri bune, va rog frumos. Dau funda! Multumesc anticipathappy

Răspuns Câştigător
| WH a răspuns:

Daca are android te poti jucar, orice telefon care are android merge aceste jocuri.Si cred ca telefonul ala are android.

| ЖAngelOfLoveЖ explică (pentru WH):

Daa are android 4.0...

| Nanami利 a răspuns (pentru ЖAngelOfLoveЖ):

Atunci merge sa joci.

3 răspunsuri:
| WH a răspuns:

Merg, iti spun sigur.