| Comin_Natzia_Lui_1990 a întrebat:

Cine imi poate spune cateva motive pozitive pentru care as lua Nokia Lumia 520 (aici ma refer la internet si descarcat jocuri si alte aplicatii), ahhh..., si ca tot vorbeam de descarcat jocuri... pot descarca Mortal Kombat 3, 4,Subway Surfes sau Flappy Bird pe el? Si cum? Raman recunoscator!

Răspuns Câştigător
| deeiutzikadeea a răspuns:

E un telefon foarte bun. Eu il am. Internetul merge destul de bine,dar jocurile si aplicatiile nu sunt la fel de multe ca si pe android...dar sunt destule. De exemplu,nu ai retrica,dar ai o gramada de alte aplicatii mai tari pentru camera. In caz ca nu te intereseaza camera,nu o sa te deranjeze prea mult. De mortal combat nu stiu daca poti sa-l descarci, dar stiu sigur de subway si flappy bird. De descarcat le descarci din store. E instalat direct in telefon, doar te duci acolo, iti alegi ce vrei sa descarci, si ti se instaleaza automat. Chiar iti recomand telefonul

| Comin_Natzia_Lui_1990 explică (pentru deeiutzikadeea):

Apropo, cati mpixeli are Nokia Lumia 520?

| deeiutzikadeea a răspuns (pentru Comin_Natzia_Lui_1990):

Daca zici de camera, are 5

7 răspunsuri:
| Chiriac_Cosmin_1999 a răspuns:

Men Nokia lumia are windows 8 nu android. Windows si android is diferite. Pe Nokia lumia nu poti juca subway surfwrs si alte jocuri. Imi dai FUNDA ca team lamurit?

| Comin_Natzia_Lui_1990 explică (pentru Chiriac_Cosmin_1999):

Man, nu ma intereseaza daca ii Android sau Winows! Nu cred ca ii un raspuns care merita o funda!

| Chiriac_Cosmin_1999 a răspuns (pentru Comin_Natzia_Lui_1990):

Ba da ca pe android merg jocuri pe windows merg aplicati si foarteputine jocuri crede-ma.

| deeiutzikadeea a răspuns (pentru Chiriac_Cosmin_1999):

Dude! Stiu si eu ca e wp8! Si vezi ca poti sa joci subway! Eu cum naiba il joc? Si am lumia 520!

| Comin_Natzia_Lui_1990 explică (pentru deeiutzikadeea):

Wp8? windows 8 sau ce?