| ionut2000000 a întrebat:

cine imi zice si mie un site pe care descarci jocuri android gratis(adica acelea care sunt pe magazin play sa le cumperi sa fie gratis), si neaparat sa fie un site de pe care sa descarci fisierul descarcand un singur fisier. Daca ma puteti ajuta va sunt recuniscator si mentionez ca jocurile pe care vreau sa le descarc sunt gta sa si wwe 2k.

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!
Incearca Aptoide sau Apkmania.
Bafta!

| LaurNebunu a răspuns:

Dacă vrei îți spun despre moduri și hack uri la orice joc

| Giozy a răspuns:

Intră pe google şi caută "Mob.org" de acolo mi-am luat Minecraft, GTA Vice City e.t.c

| ionut2000000 explică (pentru Ochelari_Pandicornii_2000):

Stiu de mobogenie da de pe android trebuie sa faci puncte, de pe calculator cu usb le pot descarca fara nicio o problema doar ca eu voiam de pe android ca acum nu pot sa bag usb ca mi-am luat telu azi si de 3 ori trebuie sa-l las sa se incarce complet de la inceput pana la coada, sti cum sa faci puncte pe mobogenie?

| Zaygon a răspuns (pentru ionut2000000):

Chestia aia cu incarcatu cap coada de 3 ori e o aiureala si 2 la mana daca nu mai vrei cabluri foloseste aplicatia airdoid.

| Ochelari_Pandicornii_2000 a răspuns:

Apkbabo.com
Merge directpe telefon