| Andreyya a întrebat:

Cine stie ceva jocuri pentru Android? fără impuscaturi. Cat mai multe va rog!

6 răspunsuri:
| FoxyM a răspuns:

Salutare! Am sa-ti las cateva jocuri captivante ce mie mi-au placut din totdeauna si inca le joc fara sa ma opresc:Township, Cut the rope, Temple Run, Godus, si Green farm 3. Sper sa-ti placa.Toate pentru Android.Meriti"a doua sansa"

| AnoAnonima0 a răspuns:

Eyes,temple run, vector 1 și 2, Slendrina, Horror hospital 2, Avakin life.

| Kryeno a răspuns:

Bună!
Eu mă joc, ocazional, 8 Ball Pool. Nu este un joc tocmai ușor - nu te plictisești (părerea mea) și ai ocazia de a juca atât offline, cât și online (unde întâlnești jucători de la slabi la foarte buni). Jocul dispune de un magazin (din care îți poți cumpăra bunuri care îți oferă, evident, mici avantaje), însă nu este pay-to-win - există posibilitatea de a strânge bani virtuali (câștigați în urma meciurilor). Îl consider a fi, mai presus de toate, un joc relaxant, de aceea ți-l recomand.

| Metalblo a răspuns:

Real Racing 3, Mortal Kombat IX, Asphalt 8. Daca mai vrei spune ca am multe happy

| IonutzBogdan1905 a răspuns:

Age of 2048, 2048city, minecraft, gta, fifa mobile!

| EvilPlagu3 a răspuns:

1.Subway Surfers big grin
2.Color Switch
3. Temple Run 2 (1 este nasol)
4.Blades of Brim