| NoisyDream a întrebat:

Cine stie cum as putea bloca un numar de telefon adica sa fac cumva telefonul meu sa ignore apelurile si mesajele primite de la acel numar explicati-mi detaliat cum daca e de ajutor am Nokia Lumia 610 si sunt in reteaua Orange pe abonament. Primul raspuns folositor primeste fundita big grin scuzati categoria dar e mai fregventata si vreau un raspuns bun cat mai repede happy.

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Momentan sistemul de operare Windows Phone nu beneficiaza de aceasta functie.

Cu prietenie,
Orange Helper

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Eu am un antivirus care imi poate bloca anumite numere de telefon.Am Samsung.Android.Cauta in Ovi (pentru Nokia)o aplicatie de acest gen.

| lolita16ask a răspuns:

Pai suna la *100# in cazul in care esti pe Orange acolo gasesti o ramura lang puk cu cea ce vrei tu. funda?