| imc3333 a întrebat:

cred ca ati auzit si voi de noua optiunea de la Vodafone, in care incarci cu 6euro si primesti 12euro. am fost la reprezentantul Vodafone si mi-a spus ca o sa ma coste 35 de lei, i-am dat.dar surpriza, mi-a incarcat cartela doar cu 5 euro.mi-a spus sa mai vin cu 5 lei pentru inca un euro sa-mi activez optiunea...am venit, am incarcat cu inca un euro, dar surpriza... nu primesc bonusul sad de ce? primul care ma lamureste funda happy

1 răspuns:
| Adelinuu a răspuns:

Reprezentantul la care ai fost ti-a dat o teapa de zile mari... Reclama-l sau cere-i optiunea!