| GymmyCool a întrebat:

Buna TPU cu cate puncte pot lua un telefon Vodafone Samsung galaxy? Si daca puteti sa imi spuneti ce telefon pot lua cu 1000 puncte loialitate dar sa fie taci. Multumesc FundaVOT

6 răspunsuri:
| AntoniSoulesOne a răspuns:

Dar iti trebuie peste vreo 1500 puncte
eu miaim luat Samsung galaxy de la Vodafone cu 1500 puncte lol
funda?:X

| GymmyCool explică:

Dar daca puteti sa imi spuneti aici pe TPU nu sa imi ziceti sa ma duc la Vodafone ca am mers si nu fac nimic. Mersi

| Swiftt a răspuns:

Poti sa iti cumperi un Samsung Galaxy Mini cu 1000 de puncte, dar poti sa iti iei si Samsung Galaxy Mini 2.

| GymmyCool explică (pentru Swiftt):

Pentru Samsung galaxy mini 2 cate puncte trebuie? tot 1000?

| GymmyCool explică (pentru Swiftt):

Pentru Samsung galaxy mini 2 cate puncte trebuie?

| Swiftt a răspuns (pentru GymmyCool):

1200 trebuie pentru Samsung Galaxy Mini 2