| qwqwwwq a întrebat:

Cum as putea sa îmi protejez telefonul (iPhone ) la mare, de nisip ca sa nu îmi între in locul de încărcare, sau de căști? Mulțumesc

6 răspunsuri:
| adeadeliina a răspuns:

Il tii in geanta laughing sau daca esti baiat, i-l dai prietenei/mamei sa ti-l tina laughing sau, eventual, ii iei o husa de-aia saculet, totul e rezolvat. Fundita? big grin

| qwqwwwq explică (pentru adeadeliina):

Oare la ce mi-as mai lua telefonul la plaja, ca sa i-l țină mama?

| adeadeliina a răspuns:

Esti si tu atent sa nu cada, si nu il iei peste tot cu tine, nu il tii intr-una in mana laughing i-l dai mamei tale cand nu il folosesti.

| DodoDodo03 a răspuns:

Pai, poti sa cumperi un bumper special comandat de tine, adica iei contact cu o oarecare firma care se ocupa cu husele si conversezi cu un operator si acela te va ajuta, evident suma nu cred ca va fi MARE! happy

| marinol716 a răspuns:

Hey! Cauta pe You Tube: Waterproof Phone Case- Galaxy S5. Stiu, protejeaza telefonul de apa, dar in acelasi timp il poate proteja si de nisip. Si da, este pentru Samsung, dar poate poti gasi si pentru iPhone. (pe Amazon)

| Amanda200 a răspuns:

Bagă-l în geantă ori pune-l pe șezlong. Poți sa-i cumperi și o husă de protecție.succes!
Fundița?