| GeorgeMih0 a întrebat:

Cum dezactivez un cont de pe magazin play? Multumesc, funda!

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Nu ai cum pentru că nu merge dezactivat.

| Intruder19 a răspuns:

Stergi contul de google cu totul din telefon, nu exista cont de magazin play, este un cont unificat pe care il folosesti pentru toate serviciile google.

Ca sa stergi contul de google si sa asociezi altul cu telefonul tau intra in Setari - Conturi - Google - tap pe contul de google (nume_user@gmail.com) dupa tap pe meniul hamburger (cele 3 puncte orizontale) si Elimina contul.

| AntoniSoulesOne a răspuns:

Ştergi tot contul google.