| MunteanDiana26 a întrebat:

Cum îmi descarc pe telefon aplicaţia POU? [am Xperia mini 10]. Vreau informaţii totale şi complete. Mulţumesc de ajutor!

8 răspunsuri:
| YoshiFan a răspuns:

Te conectezi la internet (date mobile - scumpe; sau WiFi - rapid) si intri in aplicatia Play Store/Magazin Play. Daca iti cere cont, foloseste contul tau de Gmail sau fa-ti un cont de Gmail si conecteaza-te cu acela. Selectezi lupa si scrii Pou. Dai pe primul rezultat (Pou de Zakeh) si apoi dai pe Instalati, apoi Acceptati si descarcati. Astepti pana se descarca, apoi dai pe Deschidere.

| cristina10cris a răspuns:

Trebuie sa ai net si pai intri pe acest site:https://play.google.com/‎ bye bye!

| LOLtoU a răspuns:

Poti sa dai pe magazin play si scrii in caseta de cautare pou si iti arata acolo download. cei atata de greu? lol

| Razvan982013 a răspuns:

Pai e usor ati trebuie cateva lucruri:
1.Android[cred ca ai din moment ce vrei POU
2.internet pe telefon
3. daca ai android ai si market
3.1. inti in market si cauti pou o sal gasesti acolo la aplicatii gratis

| MunteanDiana26 explică (pentru Razvan982013):

Daaa. am înţeles. dar nu mă lasă că îmi zice "Nu aţi accesat aplicaţia Magazin Google Play " :/

| Razvan982013 a răspuns (pentru MunteanDiana26):

Pentru a intra pe google play trebuie sa te loghezi cu gmail.

| MunteanDiana26 explică (pentru Razvan982013):

Sunt logată!winking
dar zice că nu am activat nu ştiu cee! sad

| Georgi10 a răspuns:

Te conectezi la magazin play de pe telefon (trebuie sa ai conexiune de internet) si dai la magazin play si cauti pou sau dai la cele mai populare(top gratuite)