| stephanixx a întrebat:

Cum imi pot face un mesaj la casuta vocala de la telefon cand ma suna cineva si nu raspund sa intre casuta vocala dar sa fie vocea si sa spun,, Buna sunt ionescu si momentan nu sunt va rog lasati un mesaj,, ca in filme nu stiti cand suna cineva pe altcineva raspunde casuta vocala cu vocea persoanei respective...cum imi pot pune si eu asa ceva la telefon?

9 răspunsuri:
| angel74dm a răspuns:

Suni la 200, alegi opţiunea 3, apoi alegi 1 şi acolo urmezi paşii, la un moment dat îţi va spune: "Înregistraţi mesajul după semnalul sonor", după aia poţi să-l asculţi, să vezi dacă e bun, să-l reînregistrezi şi, dacă-ţi place, îl salvezi. Nu e greu. Baftă!

| stephanixx explică (pentru angel74dm):

Nu mereg sa suni la 200 sunt pe Vodafone

| angel74dm a răspuns (pentru stephanixx):

Aha, n-ai specificat... Aici ai toţi paşii necesati: https://www.vodafone.ro/....../index.htm

| stephanixx explică (pentru angel74dm):

Am cautat dar nu spune cum sa imi activez mesajul vocal pe site asta!

| stephanixx explică:

Apropoo iti ia din bani sau nu stiu ca sunt si la abonament sau le ia celor care lasa mesajul plss

| stephanixx explică (pentru stephanixx):

Sunt si la vodafonee

| angel74dm a răspuns (pentru stephanixx):

Ţie sigur nu îţi ia, le ia celor care sună, exact cât pentru o convorbire, cee ce de fapt şi este, doar că nu vorbescu cu tine, ci cu robotul...

| iralu a răspuns:

Suna la 555 (daca esti pe Orange), daca nu la ce nr de telefon e mesageria vocala in reteaua ta si te tot plimba pe la optiuni. Iti va spune la un moment dat: intregistrarea unui mesaj vocal. Acolo vei putea face asta. Spor! Sper sa iti functioneze.