| IuliaIris a întrebat:

Buna TPU.

Cum imi pot recupera numarul de telefon? Am avut abonament la Orange si acum m-am mutat la Vodafone si nu am pastrat numarul cel vechi. Stie cineva daca e posibil sa il mai recuperez pe numarul cel vechi?

6 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Nu ai cum să îți recuperezi vechiul număr atâta timp cât nu mai ești la Orange.

| cfrtobias a răspuns (pentru Andreeush):

Pai ar vrea sa zica sa mearga la Orange si sa vada acolo gen daca nu e luat sau cumva altfel sigur n-are cum

| Andreeush a răspuns (pentru cfrtobias):

Nu se poate.
O dată ce treci de la oringe la Vodafone nu ai cum să păstrezi numărul.

| cfrtobias a răspuns (pentru Andreeush):

Eu cred ca o renuntat la Orange si nu a redirectionat numarul si daca nu ajuta cei de la Orange daca mai are numar atunci alt numar

| Andreeush a răspuns (pentru cfrtobias):

Nu se poate redirecționa un număr de Orange la Vodafone.

| IMNUBLET a răspuns:

Nu ai cum