| xDanyxDany a întrebat:

cum pot face hotspot wifi de pe o tableta prin usb la pc, dar nu hotspot de date ca aia stiu cum, eu vreau sa ma conectez la o retea wifi si sa i-o dau la pc, pentru ca am nevoie de pc la ziua mea si nu o tin la mine acasa si nu am net doar wifi de la un vecin si nu vreau sa dau banii pe o placa wifi doar pentru o zi

3 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Ar trebui sa mearga prin USB, La setari retele ar trebui sa ai Partajare internet prin USB sau Tethering prin USB.

Bagi cablul USB in tableta si PC si ar trebui sa mearga.

Eu asa am pe o tableta Allview:
http://someimage.com/NgBvD83

Răspuns utilizator avertizat
| SD_5363 a răspuns:

Am imresia ca trebuie sa fii conectat de pe mobil la wifi si apoi faci conexiune tip modem cu usb-ul. ar trebui sa imparta conexiunea de internet