| Anonima6754 a întrebat:

Cum pot pune o postare pe Instagram pe story gen cu Swap up sau un citat și cumva sa dau tag postării ca cei care vor sa o vadă direct pe instagramul autorului? Am iPhone 6s plsssss

2 răspunsuri:
| BountyWG a răspuns:

Buna. Iti trebuiesc 10 mii de followeri minim pentru a putea face asta, iar cand vei avea acei 10 mii vei avea optiunea asta acolo langa intrebari, sondaje, etc. Sper ca ti-am fost de folos, o zi buna!

| Anonima6754 explică (pentru BountyWG):

Nu e adv am o prietena care are 147 follow și poate, eu nu știu, dar pot