| dragutzairina a întrebat:

Buna TPU big grin am un smart mini de la Vodafone si nu reusesc sa pun poza la un contanct din agenda sad Cine are, a avut, sau stie sigur cum se pune ma poate ajuta va rog? puppy dog eyes Multumesc dau Funda++ Votbig grin Dar raspundeti doar daca stiti happy Raspunsul care da rezultate primest Funda +++ Votbig grin Mersipuppy dog eyes

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai edit contact - dai pe patratul din stanga sus cu un + parca si pui poza cu satana.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ca adaugare trebuie sa fie contact salvat in telefon si nu in cartela.