| Unicorni a întrebat:

big grin Mi-am luat recent un card de memorie si nu stiu cum sa imi pun pozele din telefon pe el. Am Samsung galaxy s3 mini si cand selectez fisierul in apare decat "copiati in clipboard" si altele Eu am selectat aia pentru o poza. Intrebarea e: Cum as putea sa mut fisierele pe card? Va rog,fara raspunsuri de genul : "Esti tufa" sau "De ce mai ai telefon daca nu stii sa-l folosesti" etc. happy Adica... nu pot gasi acel "clipboard" si nici folderul pentru card, daca exista laughing Am mai avut un card de memorie la alt telefon si era mai simplu.laughing big grin Am nevoie de ajutoor laughing))) parca sunt o babuta care a descoperit acum tehnologia... nu radeti de mine happy

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai sefule, ia dai tu marcare fisiere, la acele melodii, si apoi dai mutare marcate in sd, sau in card memorie/slot memorie/cartela memorie, daca nu ai optiunea reply.

| Unicorni explică (pentru anonim_4396):

Nu pot sa dau mutare in card sd. Tocmai asta e, nu sunt asa proasta.

| AlexDu a răspuns:

Selectezi imaginile si dai mutare in card. :d

| Unicorni explică (pentru AlexDu):

Am si precizat ca nu merge. Nu sunt atat de proasta. happy

| Unicorni explică:

Am tinut apasat si mi-a aparut o sageata. Acolo erau niste optiuni ca "rotire" sau alte chestii de genul. Mai era "copiati in clipboard". Asta. Am dat pe ala cu clipboardul dar nu pot sub nicio forma sa gasesc acel clipboard si merge selectat doar la un fisier. Daca dau la mai multe imi apare decat "stergere" si inca ceva neimportant. sad

| anonim_4396 a răspuns (pentru Unicorni):

IDK, SINCER, cauta informatii pe net despre el ce si cum. nu mai imi dau seama alte solutii.