| Yuuuki a întrebat:

Daca am brickuit s3, imi ramane in download mode,nu vrea sa intre in recovery mode, imi ramane bootloader-ul blocat.AM garantie inca 4 luni cu cei de le Emag,credeti ca imi poat repara telefonul, chiar daca am schimbat eu softul? Cynamodgen.

4 răspunsuri:
| hp8510p a răspuns:

Cauta pe net softul pe care l-ai avut instalat prima oara dar sa fie pentru telefonul tau.Cei de la eMAG iti anuleaza garantia pentru ca dupa resoftare telefonul nu functioneaza in parametri normali

| coztel5437 a răspuns:

Mdea daca l-ai root-at nu ti-l primeste, dar poti sa reinstalezi vechiul soft (daca ai o copie a softului sau cauti pe net), funda?

| FvLaD123 a răspuns:

Poti sa-ti faci o chestie care iti formateaza memoria SD din telefon si sa-ti pui un software nou.Asa am patit si eu si am reusit. http://www.youtube.com/watch?v=ZNaQfdOi56E

| ExCeeS a răspuns:

Nu cred că cei de la eMAG o să te ajute în aceste circumstanțe deoarece ce ai făcut era pe propria-ți răspundere.
Încearcă ce au zis cei de mai sus sigur o să reușești in maxim o oră(ca și cum ai pune din nou windowsul pe pc)