| anonim_4396 a întrebat:

Buna, TPU!
Daca cineva mi-a blocat numarul in telefon, eu ii mai pot vedea poza de profil la whatsapp si cand a fost activ ultima data in aplicatie. Ma gandesc ca daca aplicatia whatsapp are nevoie de contactele din telefon si cineva iti blocheaza numarul, ar trebui sa nu mai ai acces sa vezi poza si cand a avut ultimul act sau aplicatia nu are nimic de a face cu numerele din agenda telefonului? Nu stiu daca rationamentul meu e bun, asa ca va rog un raspuns.
FUNDAwinking

1 răspuns:
| Lule a răspuns:

Daca ai fost blocat sau ai blocat pe cineva pe whatsapp nu mai vezi cand a fost sau este conectat, nu ii mai apare poza si nici mesajele nu se mai trimit