| TrueRO a întrebat:

Buna TPU Daca fac update Android 4.2.2 jelly bean la Samsung Galaxy S3 se strica ceva la el? Daca da va rog sa nu ezitati sa-mi spuneti.

7 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU există update OFICIAL la 4.2.2, DOAR la 4.1.2 ( Jelly Bean ) - vezi linkul :
http://www.gsmarena.com/samsung_i9300_galaxy_s_iii-4238.php

Dacă faci update-ul oficial NU se strică nimic la telefon!

Toate cele bune.

| horia2012 a răspuns:

Dupa datele oficiale se poate face upgrade la 4.1.2. Nu se strica nimic.

| ReusxD a răspuns:

Dacă le faci upgrade la versiune, nu se întămplă nimic, + că îţi merge şi foarte bine.

| davidtm a răspuns:

Nu pateste, nimic, si eu am facut la s2-ul meu.

| KurseMarkSasuke a răspuns:

Nu se schimba nimic.Am facut update la android pe s3 la un prieten si ii merge la fel de bine.

| TrueRO explică:

Aici arata ca merge updateul la 4.2.2 https://www.youtube.com/watch?v=8K02KtMA-ik

| gabi08 a răspuns:

Va rog sa imi spuneti din experienta daca se sterg pozele, muzica, filmele etc. daca fac un update