| ckatalin a întrebat:

Buna TPU dati-mi niste aplicatii&jocuri pentru. Samsung Galaxy Mini2

Răspuns Câştigător
| BlackDarkAngel a răspuns:

Cauta pe Google Play. Sunt acolo cu miile!
Uite cateva exemple: Talking Tom Cat 1, Talking Tom Cat 2, Talking Ben, Talking Ginger, Santa&Ginger, Tom Loves Angela, Pou, Talking Gina, Royal Trouble, Where's My Perry?, Phantom, Talking Tom & Ben News, Talking Pierre the Parrot, Talking Angela, Talking Larry the Bird, Talking Santa, Talking Rex the Dinosaur, Talking Babsy Baby, Talking Lila the Fairy, Talking Pengu & Penga Penguin, Talking Roby Celik, Talking Rapper, Talking Teddy Bear, Pet Care Shop, Temple Run, Street racer, GTA III, Car Parking, Stunt Car Challenge, Car Valet, Find My Car, Name the Car, Kingdom & Dragons etc etc etc.

Sunt multe, ai din ce alege!

5 răspunsuri:
| blaablaablaaa a răspuns:

Salut, telefonul tau folosit o platforma Androit ai posibilitatea sa joci foarte multe jocuri, uite aici cateva:
http://android.mob.org/p285-android-2.3/
Daca doresti mai multe nu ezita si contacteaza-ma: seby_xd1@yahoo.com te voi ajuta cu cea mai mare placere.

| GutuvanMorgan a răspuns:

Vezi google play ai acolo mii de jocuri

| Stefan1805 a răspuns:

Intra pe google play si alege-ti

| andrey7sj a răspuns:

GTA III, Temle Run 1 sau 2, Street racer,
Crazy Violence Moto, Ice Road Truckers 1.0