| Dedelyna a întrebat:

Dati-mi niste site-uri cu smartphone-uri sa nu fie peste 10 milioane si sa se gaseasca in magazinele ORANGE, VODAFONE, COSMOTE.

Răspuns Câştigător
| BlackShad0w a răspuns:

Felicitari. Daca ai cu ce sa le iei, de ce nu?! In intrebare era precizat "telefoane sub 1000 ron" deci nu puteam sa ii dau ca sfat "ia-ti iphone 5"
Si da, astea sunt telefoane. Telefoane bune pe care nu le-as da pentru un amarat de iphone. Doar renumele e de el, fite. Iti cade o data te-ai facut pe el de telefon si in plus, nu toata lumea isi permite.

8 răspunsuri:
| Cristiann25 a răspuns (pentru BlackShad0w):

Astea-s telefoane? Eu am un iphone 5 si intentionez sa imi iau si un s4.

| Cristiann25 a răspuns (pentru BlackShad0w):

Asta e cade, iei altul.happy

| BlackShad0w a răspuns (pentru Cristiann25):

Apff laughing exact. De asemenea poneii zboara iar banii cresc din muguri de flori. Mi-ai luminat mintea. Este cea mai mare prostie ce spui tu acolo, in afara cazului in care esti matur, pe banii tai si iti permiti...dar mai degraba pari un copilas fara minte care nu stie ce spune. Oricum, vad ca gandesti foarte diferit de restul, asa ca nu am de ce sa imi mai exprim parerile in fata ta.
Sa ai o zi excelenta! :*

| Cristiann25 a răspuns (pentru BlackShad0w):

Pai daca am zis ceva inseamna ca imi si permit, nu? Daca eram doar un copilas care depindeam de mama si de data nu mai spuneam asa ceva dar probabil si ei mi-ar fi luat la fel daca era nevoie.Banii nu cresc in copaci, banii se fac daca ai cap!

| Dedelyna explică (pentru Cristiann25):

Bravo tie! Eu am precizat un pret mai mic cu care nu pot cumpara un iphone.Ce problema ai tu cu asta? El mi-a dat cateva site-uri exact cum i-am cerut si la fel si pret si tot. Nu inteleg de ce comentezi aiurea. Daca ai iphone asta nu inseamna ca trebuie sa te dai mare pe un site in care ne ajutam reciproc, nu unde ne dam mari si alte chestii. Bine zis BlackShad0w!

| Cristiann25 a răspuns (pentru Dedelyna):

Nu ma dau mare da alea nu-s telefoane asa mai bine imi iau un Nokia 1100 decat alea!

| Dedelyna explică (pentru Cristiann25):

Asta e problema ta, eu cautam ceva de genu.

| BlackShad0w a răspuns (pentru Cristiann25):

Felicitari. Daca ai cu ce sa le iei, de ce nu?! In intrebare era precizat "telefoane sub 1000 ron" deci nu puteam sa ii dau ca sfat "ia-ti iphone 5"
Si da, astea sunt telefoane. Telefoane bune pe care nu le-as da pentru un amarat de iphone. Doar renumele e de el, fite. Iti cade o data te-ai facut pe el de telefon si in plus, nu toata lumea isi permite.