| anonim_4396 a întrebat:

Dau FUNDA! Cum se trimite o melodie de pe Samsung Galaxy Xcover?

5 răspunsuri:
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut!
Prin bluetooth!
Cum? Intra in bluetooth, da-i ON.
Intra in MusicPlayer si intra in melodia pe care vrei sa o trimiti. Apasa pe butonul meniu (primul buton FIZIC din stanga spre dreapta), da-i Share si alege Bluetooth!

Succeswinking

| R0co3 a răspuns:

Buna,
Incearca bluetooth sau baga usb in calculator si incearca in taskbar.
O noapte splendida,
Pa-Pa

| Zeppa03 a răspuns:

Prin Bluethooth.

| August99 a răspuns (pentru Zeppa03):

Pai stiu si eu ca prin bluetooth dar cum?

| anonim_4396 explică (pentru August99):

Nu inteleg sensul la intrebare, cum? Simplu activezi bleutooth, si apoi te duci pe melodie ti apasat pana se pun mai multe optiune pe ecran si dai send to bleutooth.